سلام ، به گلدن کاپیتال استانبول خوش آمدید.

درباره ما

هلدینگ گلدن کاپیتال استانبول

سالهاست که تجربه مهاجرت و زندگی در بسیاری از کشورها برای مشورت و راهنمایی دوستان راهگشا بوده است.

زیرا با توجه به سواد اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و اقتصادی براحتی با کنار هم گذاشتن جواب چند سؤال بر مبنای نیاز  شخصی که نیاز به مشورت دارد  ، میتوان بهترین و سریع ترین راه  برای رسیدن به هدف را پیشنهاد کرد.

کافی است در شروع فکر کردن در باره مهاجرت در چند دقیقه بررسی و مشورت با ما از توان و تسلطی که ادعا میکنیم ، خود مطلع شوید وصحه بگذارید .

 

 

 گلدن کاپیتال با هدف ارائه خدمات : اقامتی ، مهاجرتی و سرمایه گذاری در حوزه صنعت گردشگری و مهاجرت به کشور ترکیه با اتکا به تجربه کارشناسان و مشاورین خبره در این حوزه ؛ و انتخاب راههای هرچه آسانتر جهت گردشگری ، سرمایه گذاری و زندگی در ترکیه ایجاد شده است.

《 صداقت و اخلاق حرفه‌ای ، اعتبار کار ماست》

سخن مدیر عامل​

مهمترین نتیجه ی بررسیِ توان و تجربه ی ما پس از تماس مستقیم با مدیران و کارشناسان شرکت ؛ خیالی آسوده برای فرایند مهاجرت و نیل به هدف و موفقیت است ، که اطمینان و واگذاری اختیارات به مشاور در این فرآیند بسیار حائز اهمیت است . اصطلاح 《 کاسب حبیب خداست 》 را حتما حداقل برای یک بار شنیده ایم ؛ ما در این کسب به پشتوانه سواد و تجربه طولانی خود در مشاوره چنان عملکردی خواهیم داشت که شما کار را به ما بسپارید ، و این هنر کاسبی است که دوست دارد حبیب خدا باشد و در ارائه خدمات صادقانه اعتماد مشتری را جلب نماید ، تا اعتماد ها به اعتبار بدل شود و اعتبار سرمایه اصلی شرکت ما می باشد.

Visits: 489